Zgrubienie na górnej granicy kości czołowej/ciemieniowej

Witam, Mam 20 lat. Od ok. 3 lat na głowie (na górnej granicy kości czołowej/ciemieniowej) mam pewne zgrubienie - jest dość twarde, ale jak się mocniej naciśnie, to się ugina (więc nie jest to raczej narośl kostna). Ostatnio zgrubienie trochę się powiększyło. Nie boli, nie ma zmian skórnych. Co to może być? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.

Potrafi Pani ocenić przez internet stopień wygody krzesła, materaca, butów, miękkości materiału? Tego właśnie oczekuje Pani zadając pytanie to pytanie. Co to znaczy zgrubienie, co to znaczy dość twarde itd itd itd. Lekarz ma postawić diagnozę co to jest nie widząc i nie badając zmiany?