Zgrubienie na kości policzkowej po wypadku

Miesiąc temu uleglam wypadkowi i mam mocno stluczona jedna stronę twarzy. Wygląda juz calkiem nieźle ale mam zgrubienie jakby narośl na kości policzkowej i biegnie do skroni to zgrubienie. Boli mnie przy dotyku a czasami mnie swedzi i szczypie. Co to może być i czy da się tego pozbyć?

Bez bezpośredniego badania trudno mi określić. Radziłbym w tej sprawie skonsultować się z chirurgiem urazowo-ortopedycznym. Być może konieczne okaże się wykonane USG tej okolicy lub nawet tomografii komputerowej. O wszystkim zadecyduje chirurg po bezpośrednim badaniu.