Zgrubienie pod pachą a podejrzenie zapalenia węzłów chłonnych

Dzien dobry mam ostatnio problem z zdrowiem od 1 miesiaca chodzę do lekarze uważa ze mam zapalenie węzłów chłonnych pod pachą mam gulkę i nic mi ona nie maleje jest obrzmiałą smaruje maścią naproxen emo i brałam przez 2 tygodnie antybiotyk co 12 godzin nie pamiętam nazwy antybiotyku bo pudełko wyrzuciłam wiem ze sie nazywała coś na C i niebieskie opakowanie z żółtymi napisami jak sie uciska to mnie boli

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana zmiana może być powiększonym węzłem chłonnym. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. W przypadku utrzymywania się dolegliwości konieczne będzie rozszerzenie diagnostyki.