Zapytaj lekarza

1 , 0 2 9 , 4 8 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zgrubienie pod pachą a podejrzenie zapalenia węzłów chłonnych

Dzien dobry mam ostatnio problem z zdrowiem od 1 miesiaca chodzę do lekarze uważa ze mam zapalenie węzłów chłonnych pod pachą mam gulkę i nic mi ona nie maleje jest obrzmiałą smaruje maścią naproxen emo i brałam przez 2 tygodnie antybiotyk co 12 godzin nie pamiętam nazwy antybiotyku bo pudełko wyrzuciłam wiem ze sie nazywała coś na C i niebieskie opakowanie z żółtymi napisami jak sie uciska to mnie boli
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Czepiec Hipokratesa

Czy wiesz, jak sprawnie opatrzyć głowę? Lekarz Łukasz Dubielecki prezentuje wykonanie czepca Hipokratesa. Zapoznaj się z naszym filmem instruktażowym.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Opisana zmiana może być powiększonym węzłem chłonnym. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. W przypadku utrzymywania się dolegliwości konieczne będzie rozszerzenie diagnostyki.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0

Węzeł trzeba pobrać na badanie histopatologiczne, najlepiej zgłosić się szybko do chirurga.

Specjalista chorób wewnętrznych i diabetolog. Pracuje w Centrum Badań Klinicznych PI-House w Gdańsku i Spółdzielni Lekarskiej w Gdyni.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy