Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 3 6 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zgrubienie pod pachą a podejrzenie zapalenia węzłów chłonnych

Dzien dobry mam ostatnio problem z zdrowiem od 1 miesiaca chodzę do lekarze uważa ze mam zapalenie węzłów chłonnych pod pachą mam gulkę i nic mi ona nie maleje jest obrzmiałą smaruje maścią naproxen emo i brałam przez 2 tygodnie antybiotyk co 12 godzin nie pamiętam nazwy antybiotyku bo pudełko wyrzuciłam wiem ze sie nazywała coś na C i niebieskie opakowanie z żółtymi napisami jak sie uciska to mnie boli
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Badania krwi - cholesterol

Cholesterol jest niezbędny w organizmie człowieka. Występują jego dwie odmiany ? dobra i zła. Sprawdź normy dotyczące wyników badań obydwu odmian cholesterolu, a także czym grozi jego nadmiar i niedomiar.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Opisana zmiana może być powiększonym węzłem chłonnym. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. W przypadku utrzymywania się dolegliwości konieczne będzie rozszerzenie diagnostyki.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0

Węzeł trzeba pobrać na badanie histopatologiczne, najlepiej zgłosić się szybko do chirurga.

Specjalista chorób wewnętrznych i diabetolog. Pracuje w Centrum Badań Klinicznych PI-House w Gdańsku i Spółdzielni Lekarskiej w Gdyni.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy