Zgrubienie w okolicy pachwiny a gumkowanie hemoroidów

Witam wyczylam u siebie zgrubienie w okolicy pachwiny dolnej miedzy sromem a odbytem dodam ,ze kilka miesiecy temu mialam przeprowadzan 2 zabiegi gumkowania hemoroidow nie wiem czy moge laczyc ta dolegliwosc z tym zabiegiemami z gory dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest na podstawie samego opisu określić powyższą zależność. Konieczne jest przeprowadzenie badania lekarskiego. Proszę udać się do swojego lekarza celem określenia przyczyn Pani dolegliwości.