Zgrubienie wyczuwalne podczas wkładania ampułki dopochwowej

Witam mam pytanie dopiero wczoraj to wyczułam podczas wkładania ampułki dopochwowej wyczułam jakby zgrubienie pochwy strasznie ciasno było. Nie wiem czym to jest spowodowane i co to może być a ginekologa mam dopiero za tydzień. Jestem rok i trzy miesiące po porodzie (cesarskie cięcie) Proszę o odpowiedz czy to może być coś groźnego?

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez badania ciężko ocenić co to może być za zmiana, proszę spokojnie czekac na wizytę u ginekologa.
Pozdrawiam