Zimne poty na zmianę z gorączką

Witam!mam zapytanie do dr.moja koleżanka co jakis czas dostaje dziwnych objawów: najpierw że2 godz. jest jej bardzo zimno,pozniej dostaje goraczki38 st,też ja trzyma ze2-3 godz ,nnastępnie gorączka ustępuje bez leków i przez kilka godz się poci po takim ataku,była u różnych specjalistów i każdy z nich twierdzi ,,że to nie jego działka "w jego chorobach takie objawy nie występują. A kobieta cierpi?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby móc cos więcej powiedzieć. proponuje koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. po badaniu będzie można zastosować odpowiednie dalsze postępowanie. sadze ze konieczna jest diagnostyka szpitalna