Zimne ręce u 14-miesięcznego dziecka

Witam! Moja 14 miesieczna coreczka ma problem z bardzo zimnymi raczkami. Zauwazylam ze kiedy kladzie sie spac czy poprostu siedzi i oglada jakas bajeczke dlonie staja sie cieple, lecz gdy tylko wstanie i zacznie sie bawic czy chodzic to raczki robia sie bardzo zimne, i dostaja koloru takiego sniadego, czasem nawet delikatnie sine. Czy powinnam sie tym martwic?

Aleksander Ropielewski

Proszę udać sie do kardiologa, ponieważ sinica obwodowa może być objawem wady serca, którą należy wykluczyć lub szybko wdrożyć leczenie,aby nie doszło do ewentualnego uszkodzenia serca.