Ziołowe leki uspokajające dla dziecka z zespołem Aspergera

Witam serdecznie! Jestem mamą 7 latka z Zespołem Aspergera i astmą oskrzelową. Miesiąc temu podjęłam pracę na pół etatu ale niestety mój syn bardzo to przeżywa. Jest wtedy pod opieką dziadka, który nie bardzo rozumie i przyjmuje do wiadomości pewne zachowania wnuczka a to powoduje u mojego dziecka ogromną frustrację, złość i wybuchy gniewu. Czy mogę podać dziecku jakieś ziołowe leki uspokajające? Jeśli tak, to jakie? Syn na stałe przyjmuje aerius, flixotide dysk i singulair.

Witam, Podawanie dziecku dodatkowych leków, nawet ziołowych, powinno być zawsze poprzedzone wizytą i konsultacją u lekarza pediatry.Pozdrawiam

Szanowna Pani,
proszę rozważyć treningi metodą EEG Biofeedback, są bardzo skuteczne, syn będzie spokojniejszy, Panie nie będzie musiała się martwić ani rozważać aplikowanie leków. Warto też przygotować babcie- jeśli nie jest możliwe aby babcia spotkała się ze specjalistą który opowie jej o zaburzeniu i przygotuje do opieki nad dzieckiem (pedagog, lub psycholog) to wystarczy chociaż wydrukować jakieś wskazówki, opisać/opowiedzieć najważniejsze sprawy.