Zjedzenie pryskanych owoców przez dziecko

Witam potrzebuję szybkiej pomocy mąż nie pamiętam dokładnie kiedy pryskał na stonkę ziemniaki piątek bądź sobota ale raczej wydaje mi się że to był piątek środkiem Decis ogród 015 EW firmy bayer twój ogród karencja na to pisze jest 7 dni.Blisko ziemniaków rosną maliny córka dziś jadła z tamtąd nieumyte maliny martwię się czy coś może się dziecku stać skoro karencja trwa 7 dni a ona jadła dziś i to nieumyte maliny .Proszę o szybką odpowiedź i pomoc

Lek. Marta Gryszkiewicz

Na wszelki wypadek, nawet jeśli u dziecka nie występują żadne objawy, powinno ono zostać zbadane przez pediatrę.