Złamanie trzech kręgów w kręgosłupie lędźwiowym

Mój ojciec ma 88 lat i niedawno jakieś 2 miesiące temu na działce złamał sobie trzy kręgi w kręgosłupie u dołu gdzieś w lędżwiach był u ortopedy w przychodni i jeszcze byliśmy prywatnie zrobiono mu rtg i lekarz powiedział że trzeba nosić pas sznurówki kupilismy ale go boli ma leki przeciwbólowe ,i mam pytanie czy zrośnie się mu to czy nie ma leku na gojenie sie??Na operacje wiek nie pozwala.

Witam , niestety nie zajmuję się przepowiadaniem przyszłości i nie potrafię przewidzieć faktu ani czasu zrostu - zwłaszcza mając dane takie ,jak "złamanie trzech kręgów gdzieś w lędźwiach"!!!!! Na wszystkie pytania odpowie ortopeda prowadzący , który zna zakres uszkodzenia i stan ogólny pacjenta!!!!! z.żurawski