Złe samopoczucie a wyniki badań 31-latki

witam Robilam badania z powodu zlego samopoczupia glownie oslabienia. FE : 30,4 norma 25.9 169,6 norma 144,5 RF: 33,9 norma 18,0 chorje na Hashimoto oraz luszczyce Czy podwyzony poziom zelaza dlugo utrzymuje sie w organizmie? Czy mam sie martwic podwyzszonym RF? Dziekuje bardzo za opowiedz. kobieta 30 lat Pozdrawiam

Wyniki do interpretacji klinicznej; Cierpi Pani na schorzenia autoimmunologiczne jak łuszczyca, choroba Hashimoto. Do oceny na konsultacji . Konieczna pełna konsultacja neurologiczna , ocena aktualnego stanu Pacjenta, wywiadu, wyników badań. Jakie schorzenia współistniejące: Ważne też tryb życia, aktywność, sporty, nastrój i sen... dobra dieta. Pozdrawiam