Złe samopoczucie i bóle żołądka po zmianie klimatu

Witam, mieszkam w Anglii od jakiś 2 miesięcy, bardzo źle znoszę tutejszy klimat. Zaczęło sie od problemów z żołądkiem, potem przeziębienie. Kiedy już wyleczyłam przeziębienie zaczęło mnie bardzo boleć w dole brzucha (okolice jajników). Zaczęłam mieć też często bóle pleców w okolicach lędźwiowych. Ból nasilał się kiedy miałam pełen pęcherz, lub kiedy musiałam oddać kał. Często po nocy ból byl nie do zniesienia. Po wizycie u lekarza dostałam Nitrofurantonin, lek nie działa. Co mi jest?

moze to stress?to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza