Złe samopoczucie i duszności po zastosowaniu leków

Witam biorę od 3tyg. Trittico w dawce 100mg wieczorem i Zoloft 50mg rano, wczoraj psychiatra z powodu leków dołożył mi Spamilan po 5mg rano i wieczorem, wczoraj wieczorem wziąłem pierwsza dawkę i dziś rano drugą. Dodam że biorę tez lek Preductal po 35mg rano i wieczorem i lek wziewny Pulmicort 400ug rano i wieczorem do tego dorażnie Ventolin lub Berotec.Problemem jest to ze nie mam siły i czuje się dziwnie jakby splątany,jest mi duszno wziewy nie pomagaja czy to przez Spamilan, to minie?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy teoretycznie mogą być wynikiem włączenia nowego preparatu, tj. Spamilanu. Jeśli objawy nie ustąpią w ciągu najbliższych dni sugeruję ponowną konsultację ze specjalistą psychiatrą.