Złe samopoczucie po marihuanie

3 dni temu wypaliłem około 2-3 lufki marihuany. faza trwała około 3,5h. wszysto przeszło , ale rano miałem "kaca". chyba zatrułem się marihuaną. do dziś mam "fazy" od czasu do czasu,lecz są one mniejsze niż od razu po "spożyciu",biorę witaminy ,leki na uspokojenie,magnez , ale mam te dziwne fazy kilka razy dziennie, a gdy przechodzą jestem szczęśliwy i już wszystko jest szybko ,a nie powoli. czy kiedyś to przejdzie? jedna osoba pisała , że przeszło jej dopiero po pół roku. piję dużo wody.

żyjesz aby mieć "fazy" i być "na haju" ? każdy haj niszczy ci komórki mózgowe i powoduje,że potrzebuje się coraz więcej i więcej ...hajów, łatwo się uzależnić,ale trudniej z tego wyjść ... twój mózg daje ci znać... żadna woda nie pomoże

Uzależnienie od środków psychoaktywnych ma charakter progresywny, można oczekiwać stopniowego pogarszania sfery psychicznej, a także fizycznej.
Jedynym wyjściem właściwym jest zerwanie z tym.
Lepiej zrobić to pod kierunkiem fachowców, zwłaszcza psychiatry i psychoterapeuty.
Pozdrawiam. JW