Złuszczające zapalenie warg

Już od roku męczę się ze złuszczającym zapaleniem warg. Przypadłość objawia się w postaci ciągle złuszczającego nabłonka na wargach które są bardzo popękane, ściągnięte i wyschnięte. Nieprzyjemne uczucie spierzchnięcia warg jest bardziej dokuczliwe jeśli usta mocno przeschną i nie zostaną natłuszczone. Miejsce choroby ma ciemnoczerwony kolor. Jak to wyleczyć?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecam konsultacje u dermatologa celem ustalenia leczenia. Pozdrawiam