Zły przepływ krwi pępowinowej w 6 miesiącu ciąży

witam .moja żona leży w szpitalu jest w 6 mieś ciąży wykryto zły przepływ krwi pępowiny co to znaczy proszę o pomoc

Lek. Marta Gryszkiewicz

Informacja zbyt lakoniczna, by można było się do niej odnieść. Proszę zapytać lekarza prowadzącego żony, o co dokładnie chodzi - jakie mogą być konsekwencje, na ile duża jest ta nieprawidłowość, itd. Z pewnością ginekolog wyjaśni Panu i żonie wszelkie niejasności.