Przepływ krwi przez przępowinę w 20. tygodniu ciąży

Witam jestem w 20 tygodniu ciąży 3 dzień. Miałam dziś wizyte i bardzo się zaniepokoiłam lekarz zbadał przepływ krwi przez pępowinę i stwierdził że jest zbyt szybkie proszę o ocene pomiarów i podanie co mi grozi i czy mocno odbiegają od normy mój gin mówi że musimy toobserwować. UMB-ps 30,91 UMB -ES 7,7cm/s UMB s/d 4,01 UMB - PI 1.22 UMB-RI 0,75 UMB-MD 7.69 UMB-TA 19 cm/s UMB-HR 155bpm

Aleksander Ropielewski

Konieczne powtórne badanie i obserwacja. Na chwilę obecna nie mozna jednoznacznie powiedzieć na ile poważne moze być zagrożenie dla ciąży. Wynik wskazuje raczej na koniecnzosć częśtszej kontroli ciąży.