Zmaganie się ze świądem odbytu od trzech lat

witam od 3 lat zmagam sie ze swiadem odbytu mialam robione rozne badania i nic w nich nie wychodzi bylam u ginekologa gastrologa i dermatologa oraz proktologa ktory tez nic nie widzial, sotosowalam juz chyba wszystkie mozliwe masci jakie sa dostepne w aptece bez recepty. blagam o pomoc bo nie da sie z tym swiadem zyc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.