Zmęczenie, kurcze nóg i bóle przy chodzeniu, krew z nosa

Mam 60 lat. EKG wykazało migotanie przedsionków, po kilky tygodniach miałam w szpitalu elektrokonwersję, ale migotanie wróciło. Od tygodnia czuję się fatalnie. Zmęczenie, kurcze nóg, i bóle przy chodzeniu, krew z nosa. Byle skaleczenie powoduje niemal krwotok. Wieczorem w piatek pojechałam do pogotowia, doktor powiedziała, że to pewnie złe dawkowanie Warfinu . Co to może być/ Początek zawału?

Warfin zmniejsza krzepliwość krwi i takie objawy jak krwotok z nosa i inne krwawienia mogą wynikać z brania leku. Dlatego w czasie brania leku trzeba oznaczać INR czyli wskaźnik krzepliwości krwi. Jeśli chodzi o migotanie przedsionków to można dalej z nim walczyć, trzeba jednak pamiętać, że czasem takie migotanie może się utrwalić.