Zmęczenie, płaczliwość i nerwowość a pora roku

Witam.Ostatnio odczuwam zmeczenie,zwlaszcza rano i nic mi sie nie chce.Potrafie usiasc i tkwic tak w bezruchu az sie ockne .Poza tym chce mi sie momentami plakac.Zauwazylam rowniez zwiekszona nerwowosc.Czy powinnam zglosic sie do lekarza czy jest to spowodowane pora roku-jesien? Dziekuje za porade.Anna

Witam panią,
Opis pani sytuacji "porannej" może wskazywać na ogólne obniżenie nastroju. Proponuję skonsultować się ze specjalistą, ponieważ te objawy mogą wskazywać na stan chorobowy.
Pozdrawiam

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Dzień dobry, myślę że odpowiedź na pani pytanie zależy od kontekstu i czasu trwania tej sytuacji. Jeżeli stan się nie zmieni zachęcam do konsultacji u psychologa - psychoterapeuty który zaleci dalsze kroki postępowania. Pozdrawiam.