Zmęczenie, podwyższona temperatura ciała oraz wyniki badania hormonów tarczycy

Witam, w związku z tym że od kilku tygodni jestem ciągle zmęczona, przytyłam i mam podwyższoną temperaturę ciała (37-37,5) postanowiłam zbadać tarczycę. Wyniki tarczycy okazały się w normie natomiast w zrobionej przy okazji morfologi wyszły niewielkie odchylenia. Eozynofile poniżej normy (0,07 tys/ug) oraz podwyższone OB (25) i monocyty (10,6%). Czy biorąc pod uwagę objawy te odchylenia są istotne?

Dzień dobry,

Warto pokazać się lekarzowi, który dokładnie Panią zbada i zbierze szczegółowy wywiad lekarski. Odchylenia w badaniach nie są zbyt duże, aczkolwiek wskazują,na stan chorobowy. Konieczne jest badanie fizykalne, a w razie potrzeby dodatkowe badania, które ułatwią ostawienie ostatecznej diagnozy.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz