Zmęczenie przy dość dużej nadwadze

od jakiegos czasu dziwnie sie czuje wszystko mnie swedzi rano jestem nieprzytomna ledwie wstaje a w dzien jak tylko sie poloze oczy mi sie zamykaja . caly czas czuje sie zmeczona proste rzeczy wymagaja duzo wysilku . mam 21 lat i dosc duza nadwage i nie wiem czy mam sie czym marwic .

Witam!
Pani zmęczenie może być wynikiem nieprawidłowej diety. Nadwaga może przyczyniać się do poczucia osłabienia. W celu ustalenia dokładnych zaleceń dietetycznych istotne jest przeprowadzenie szczegółowego wywiadu dotyczącego sposobu żywienia oraz stanu zdrowia.
Po ogólne wskazówki żywieniowe i przepisy zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska