Zmiana daty miesiączki poprzez tabletki antykoncepcyjne

Mam pytanie, chciałabym zmienić datę okresu, wypada mi on w sylwestra. Jeśli zaczełabym teraz brac tabletki czy zmieniłabym date okresu? czy może wziać pierwszego dnia okresu i wtedy sie zatrzyma okres ?

Witam serdecznie. Jeżeli rozpocznie Pani stosowanie antykoncepcji teraz - zmieni to datę okresu, jednak wart pamiętać iż nie będzie zachowana ochrona antykoncepcyjna w tym cyklu. Konieczne jest dodatkowe zabezpieczenie.