Zmiana guzkowa hipoechogeniczna o unaczynieniu obwodowym

Witam, usg tarczycy wykazało dwie zmiany guzkowe: 1. zmiana guzkowa hipoechogeniczna o wymiarach 1,3x0,5 cm o unaczynieniu obwodowym i centralnym, 2. zmiana guzkowa hipoechogeniczna o wymiarach 0,6x0,4 cm o unaczynienu obwodowym. Dodam iż stwierdzono u mnie mutację genu CHEEK 2. Co dalej powinnam zrobić?

Aleksander Ropielewski

Należy wykonać biopsję ienkoigłową większego z guzków i skontaktować isę z wynikami z endokrynologiem.