Zmiana leku i wynik holtera

Witam, ostatnio kardiolog zmienił mi leki z Isoptin 40mg na Propranolol 2x20mg. Po tyg brania na Holetrze wyszło mi 19 skurczy pojedyńczych przedwczesnych nadkomorowych i 70 komorowych. W lipcu miałam 76 nadkomorowych i 4 komorowe. Czy ten Propranolol mógł spowodować zwiększenie liczby skurczy komorowych? Powienien chyba im zapobiegać? Czy np fakt, że moje serce bije teraz wolniej może pobudzać te skurcze komorowe? Lekarza mam dopiero 20.12 a trochę się niepokoję. Ciągle mnie szarpie i kłuje

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie wczesniej zgłosić sie do lekarza kardiologa lub lekarza rodzinnego.