Zmiana mieszanki mleka dla 5-tygodniowego dziecka

Mam 5 tygodniowego synka. Syn jest karmiony mlekiem modyfikowanym Nan jednak wydaje mi się że on się nie najada bo wypije 130ml i starcza mu to na 2,5 godz czy powinnam zmienić mieszankę?? A drugim problemem jest spanie. Gdyż po zjedzeniu ma problem z zaśnięciem jednak jak zaśnie to śpi po 20, 30 min niespokojnie,jęcząc, kręcąc się po czym wstaje z płaczem i tak cały dzień jednak w nocy śpi dobrze czym może być to spowodowane? Mogę jedynie dodać że na wadze przybiera dobrze bo 400g tygodniowo.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane problemy wymagają oceny specjalisty pediatry. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.