Zmiana na prawym płacie tarczycy

Proszę o interpretację wyników. Prawy płat tarczycy 22x16x40 ,zmiana o wymiarach 16x15x40 Izo-hypoechogeniczna , nieco niejednorodna, o nieregularnym kształcie ale dość ostrych brzegach z niewyraźną otoczką halo.zmiana bez cech wzmożonego ukrwienia, obok podobna zmiana o śr 5 mm.pozostała tkanka prawidłowa, jednorodna. Węzły chłonne bez zmian. Wynik BACC.Niewielka ilość ściętych mas białkowych mogących odpowiadać koloidowi.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie oraz przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych badań. proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa.