Zmiana skórna na piersi

Od 3 dni pojawiło mi sie cos podobnego do pryszcza na piersi, jest zaczerwienione oraz wokoło są krwinki, czy to normalne ze pryszcze pojawiają sie na piersiach?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Jeżeli zmiana jest duża (>1cm), bolesna lub towarzyszy jej wyciek treści ropnej lub wydzieliny z brodawki sutkowej to wskazany jest kontakt z lekarzem.