Zmiana skórna w okolicy łopatki

Witam. Trzy dni temu wyczułam pod lewą łopatką tak jakby budującego się pryszcza. Jednak dzisiaj jest to już zaczerwienione i zgrubiałe miejsce. Boli. Razi mnie biustonosz a nawet delikatna bluzka. Czy to może być np. kleszcz którego nie zauważyłam? Wiem, że wizyta u lekarza jest konieczna, ale wciąż o tym myślę i się denerwuję.

Witam
Jezeli nie moze Pani ocenic zmiany, proszę ją pokazać lekarzowi. Co do kleszcza, raczej wątpliwe. Sądzę, że jest to zmiana bakteryjna, jeżeli będzie rosła, wizyta bedzie niezbędna.
Ewa Rybicka