Zmiana w Zatoce Douglassa
Witam. Na ostatniej wizycie ginekologicznej, lekarz przy badaniu wyczuł jakąś zmianę w zatoce dauglasa. Pan doktor nie chciał w ogóle wypowiadać się na ten temat, mowil tylko ze moze torbiel albo cos z jelitami. Dostalam skierowanie na USG ale umieram ze strachu. Proszę o odpowiedź, co to moze byc, jakie sa mozliwisci, jaka to moze byc zmiana, czy moglby to byc nowotwor? Pozdrawiam.

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Magdalena Mroczek
83 poziom zaufania
Dopiero na podstawie USG bedzie mozna okreslic charakter tej zmiany.