Zmiana wycięta z marginesem zdrowych tkanek

Witam.na początku roku wyszła zła cytologia później kolposkopia z wycinkami i konizacja.ost wynik konizacji cin2/cin3/rąk in situ zmiana wycięta z marginesem zdrowych tkanek.w żadnym z tych wynikow nie ma wzmianki o HPV.czy możliwe iż nie mam wirusa a wpływ na te zmiany miał inny czynnik? Lub czy wirus w przeszłości był,zrobił co zrobił i orgazim go zwalczył a zmiany przekształciły się dalej?

Za mało wiem o dotychczasowej historii Pani choroby aby móc odpowiedzieć autorytatywnie , proszę omówić szczegóły z lekarzem prowadzącym , zż