Zmiana wyniku TSH a odczuwanie objawów niedoczynności tarczycy

Co oznacza jeśli poziom TSH ulega zmianie po 2 tygodniach z 5.010 do 3.620? Dodam, że anty-TOP i anty-TG oraz T3 i T4 są w normie, a mam objawy niedoczynności tarczycy.

Lek. Marta Gryszkiewicz

W tej chwili poziom TSH jest prawidłowy (czy stosowała Pani leczenie Euthyroxem?). Wskazana konsultacja z lekarzem, który zlecił wykonanie badań.