Zmiana zachowania u 14-miesięcznego dziecka

Moja 14m corka diamertalnie zmienila swoje zachowanie.zaczela bac sie osob, ktore wczesniej znala i byly w jej otoczeniu.pieska, ktory jest z Nami od narodzin coreczki.stala sie bardzo piskliwa i strachliwa.gdy ja cos wystraszy wpada w panike.zrywa sie ze snu z placzem i piskiem, wyglada na wystraszona.podczas zabawy potrafi ja wystraszyc niespodziewane wlaczenie ksiazeczki interaktywnej.nie chce choc na chwile zostac sama, nawet gdy slyszy ze rodzic jest obok.Szybko traci zainteresowani zabawka

Aleksander Ropielewski

Jest to a pewno częściowo wynik typowego wycofania i braku zaufania do nowych osób i świata jaki występuje naturalnie w tym okresie, jednak na pewno warto udać się do psychologa dziecięcego.