Zmiany degeneracyjne krążka międzykręgowego na poziomie C5-C6 z jego niewielką dehydratacją

Witam, proszę o interpretacje wyników MRI (mam 24 lata): Kręgosłup szyjny: pogłębienie fizjologicznej lordozy szyjnej. Zmiany degeneracyjne krążka międzykręgowego na poziomie C5-C6 z jego niewielką dehydratacją. Na tym poziomie widoczna jest niewielka osteofitoza krawędzi trzonów, powodująca ucisk worka oponowego, bez ucisku na korzenie nerwowe. Piersiowy: Zmiany degeneracyjne krążków na szczycie kifozy Th6-Th7 i Th7-Th8,niewielkie centralne wypukliny powodujące ucisk worka oponowego.

Opisy radiologiczne powinien komentować radiolog, ja bez badania fizykalnego i wywiadu lekarskiego nie mogę podjąć się interpretacji bo po prostu mam za mało danych