Zmiany na penisie i pomoc dermatologa

Od 1,5 tygodnia zmagam się z problememami na prąciu. Zdjęcia poniżej http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a8bcc3927d85df00.html Stosuję maść Clotrimazolum. Mam również Tryderm. Rok temu urolog przepisał mi dexamytrex z gentamycyna. Czy lepszą pomoc uzyskałbym u dermatologa w takich sprawach, czy jednak pozostać przy specjaliście urologu? Podczas oddawania moczu nic mnie nie piecze. Również nic mnie nie boli. Samopoczucie mam dobre. Nie zauważyłem żadnych innych zmian. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do dermatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.