Zmiany przeciążeniowe w stawach międzykręgowych
Wyniki rezonansu magnetycznego Zmiany przeciążeniowe w stawach międzykręgowych. Niewielkie steifity przednio-boczne krawędzi trzonów. W trzonie Th11 zmiana o sygnale naczyniaka o średnicy 0,8cm oraz ognisko zwyrodnienia tłuszczowego podobnej wielkości. Drobna zmiana w trzonie L4, dobrze odgraniczona, hipotensywna w T, hipotensywna w T2 i tirm-torbielka. Spłycenie lordozy lędzwowej. Bardzo prosze o pomoc w odczycie co to oznacza dla mnie..

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który odniesie wynik badania do aktualnie występujących dolegliwości.