Zmiany skórne w okolicy zgięcia łokcia a opuchnięty węzeł chłonny pod pachą

Witam. Od ok 3 miesięcy mam w okolicy zgięcia łokcia lewej ręki, jakieś uczulenie. Zmiana dotyczy tylko tego jednego miejsca. Teraz zauważyłam opuchnięty węzeł chłonny pod lewą pachą, jest sporych rozmiarów. Nie boli , nie jest zmieniona skóra nad nim. Nie wiem czy można powiązać te dwie sprawy. Pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Konieczne jest badanie lekarskie oraz dokładnie zebrany wywiad, radzę udać się do lekarza.
Pozdrawiam