Zmiany zwyrodnieniowe w biodrach oraz w stawach kręgosłupa

Witam, Mam zmiany zwyrodnieniowe w biodrach oraz w stawach kręgosłupa.Są one na tyle nasilone że odczuwam bóle w tych miejscach. Zastanawiam się czy istnieje możliwość leczenia tych schorzeń za pomocą zastrzyków ( kwas hialuronowy, hormon wzrostu) . Czy lekarz może wykonać zastrzyk w tych miejscach? Proszę o podpowiedź specjalisty , ponieważ słyszałem że zastrzykiem leczy się tylko stawy kolanowe. Czy to prawda? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Kolanowego ponieważ są łatwo dostępne i raczej do stawów kręgosłupa ciężko jest wykonywać. Proszę udać się do lekarza ortopedy. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.