Zmniejszenie dawki leku Acenocumarol 4 mg

INR 3,57 ,obecnie lek acenocumarol 4mg jest stosowany. przez dwa dni po 0,5 a trzeciego dnia 3/4 i ponownie przez dwa dni 0,5 a trzeciegi 3/4 itd. Czy przy takim wyniku 3,57 powinnam dawke zmniejszyc czy zwiększyć?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W zależności od wskazań wskaźnik INR powinien mieć różne wartości terapeutyczne. Niestety w opisie nie podała Pani jakie ma Pani wskazania do stosowania Acenokumarolu. O tym jak zmodyfikować dawkę proszę zatem porozmawiać z lekarzem POZ.