Zmniejszony apetyt u 11-tygodniowego syna i ślady zielonej kupy

Witam, mój synek ma 11 tygodni. od kilku dni jest bardziej marudny, bardziej ciągnie cumelka i mniej je. Z reguły je co 3-4 h butelkę 120 ml karmie go nanem. Ja niestety nie mam pokarmu. Teraz je 60-70 ml zaczynam się martwić. Do tego pojawiły się ślady na pieluszce zielone przy kupce. Moja pani pediatra mówi że to normalne, a małego bolą dziąsełka i to mogą być ząbki - ale już. Proszę o poradę. Ania z Tarnowa

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Skoro pediatra mający możliwość zadania stwierdził, że nie ma powodu do niepokoju to należy zaufać tej opinii. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną.