Znaczne zwężenie otworów kręgowych
Krótkie nasady łuków dfające zmniejszenie wymiaru PA kanału do 8-9 mm na wielu poziomach Protruzja tylna centralna i boczna lewa krążka międzykręgowego L5-S1 na ok 6,6mm, z uciskiem na worek oponowy centralnie i od strony lewej, częściowe zwężenie otworów międzykręgowych, L4/L5 <6mm obustronna wypuklina do 6mm na poziomie L3/L4 znaczne zwężenie otworów kręgowych Skrócony wynik tomografu- za mało znaków. Proszę o pomoc w interpretacji wyniku i sposoby leczenia, rokowania?

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie lędźwiowo-krzyżowego odcinka kręgosłupa. O metodzie leczenia oraz ewentualnym rokowaniu zadecyduje lekarz prowadzący podczas bezpośredniej wizyty kontrolnej.