Znaczny spadek prolaktyny po zastosowaniu Diostinex

Witam Pani Doktor.Proszę o pomoc! Prolaktynę miałam na poziomie 850...brałam przez 4 tygodnie diostinex 1 tabl. raz na tydzień..prolaktyna spadła do 10(norma od 100)co robić jaką dawkę leku przyjmować?

Aleksander Ropielewski

Dawka terapeutyczna wynosi od 0,25 mg do 2 mg na tydzień, średnio 1 mg na tydzień. Sugeruje zmniejszenie dawki do pół tabletki i kontakt z endokrynoloiem.