Zniesienie fizjologicznej lordozy kręgosłupa szyjnego oraz centralno-prawostronna wypuklina krążka międzykręgowego
Badanie MR wykazało zniesienie fizjologicznej lordozy kręgosłupa szyjnego oraz centralno-prawostronną wypuklinę krążka międzykręgowego Th3/4 uciskającą na worek oponowy i rdzeń kręgowy. Czy powyższy opis badania może być wytłumaczeniem na uczucia "zawiania" i ociężałości często występujące w mojej głowie oraz zaciskanie się żuchwy jak też zawroty głowy przy gwałtownym obrocie tułowia i szyji?Powyższe objawy nasilają się również przy śmianiu się lub intensywnej rozmowie. Bardzo proszę o odpowiedź

MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Opisane objawy nie wydają się mieć związku z zamieszczonym opisem badania.