Zniesienie fizjologicznej lordozy kręgosłupa szyjnego z utworzeniem patologicznej kifozy

Zniesienie fizjologicznej lordozy kręgosłupa szyjnego z utworzeniem patologicznej kifozy w odniku c3-c5.Niewielkie prawoboczne uwypuklenie tarczy miedzykregowej c5/c6 ze zwezeniem kanalu prawego nerwu rdzeniowego. nie mozna wykluczyc niewielkiego podwichniecia w stawach szczytowo-obrotowych, niewielka asymetria ustawienia zeba obortnika. zarysy kanalu kregowego sygnal i trzony sa ok opisywalem swoj problem wczesniej ( profil-o sobie) czy moze to miec wplyw na bole w raieniu i nogach.od. ledz. ok

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, problemy, które Pan przedstawia mogą wpływać na bóle ramienia z powodu ucisku na nerwy w okolicach kręgosłupa szyjnego. Natomiast problem z bólem nóg nie ma związku z przedstawionym wyżej wynikiem i powinien się Pan udać do lekarza celem ewentualnej kontroli radiologicznej odcinka krzyżowo-lędźwiowego. Pozdrawiam