Zniesienie lordozy kręgu szyjnego

witam! mialam zrobiony MR kregoslupa szyjnego.jest opisane,ze mam zniesienie lordozy kreg.szyjnego;odwodnienie krazkow m-k odC2do C5,uwypuklenie pierscienia wloknistego krazka m-k C2-C3 lewoboczna przepuklina krazka m-k C3-C4 czesciowowpuklasie do lewego otworu m-k,szerokopodstawna przepuklina krazka m-kC4-C5 wraz zosteofitami przy krawendziach sasiadujacych trzonow modeluje worekopony twardej,czesciowo zweza obustronnie otwory m-k wielkosc przepuklinyAP wynosi 1,5 mm czy to cos powaznego

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest bezposrednie badanie lekarskie oraz laczna analiza wykonanego badania. proszę zglosic się do lekarza zlecajacego powyzsze badanie.