Zniesienie pneumatyzacji wyrostka sutkowatego

cd pytania. Zniesienie pneumatyzacji wyrostka sutkowatego. Odcinek sutkowaty kanału n.twarzowego zacieniony. W por. z badaniem poprzednim prodresja zmian zapalnych i litycznych. Po stronie prawej wszystko bez widocznych zmian Dziekuję i pozdrawiam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Niestety nie ma możliwości odczytania pierwszej części pytania. Proszę zatem zadać ponownie pytanie używając jednego formularza.