Źrenice w dwóch różnych wielkościach

Witam, jakiś czas temu zauważyłem, że mam źrenice w dwóch różnych wielkościach. Nie było to regularne. Porostu w różnych momentach dnia miałem takie objawy. Pojechałem do pani okularki,za ważyła mi ciśnienie w oczach, reakcje na światło i wyszło że jest ok. Kazała obserwować dalej. Ok miesiąc temu zaczęła mrugać mi powieka w lewym oku, myślałem że to brak magnezu, lecz nie pomagało dawkowanie nawet większej ilości. Później że nerwy, melisa też nie pomogła. Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę końiecznie udac sie do lekarza neurologa, po badaniu bedzie mozna cos więcej powiedzic i zdecydować o końiecznisci dalszego postępowania diagnostycznego.