Zsunięcie prezerwatywy a ryzyko zajścia w ciążę przy nieregularnych cyklach

Witam. W 8 dniu cyklu kochałam się z partnerem, ale po wytrysku prezerwatywa się zsunęła i delikatnie utknęła (dodam, że byliśmy w pozycji na łyżeczkę). Spora część spermy wydostała się i znalazłam ją głównie na pośladkach i pościeli. Martwię czy możliwe jest by jakieś plemniki się dostały, a jeśli tak, to czy jest możliwe zapłodnienie? Cykl mam nieregularny ostatni trwał 34 dni, a przedostatni 31.

Piotr Pilarski

Sugeruję wykonanie testu ciążowego 14 dni po stosunku. Ryzyko ciąży istnieje.

Pozdrawiam.