Zsunięta prezerwatywa a ryzyko zapłodnienia

Dzień Dobry. Mam pytanie odnośnie ryzyka zajścia w ciążę. Ryzyko pojawiło się w skutek zsunięcia prezerwatywy. Stosunek odbył się w 7 dniu cyklu. Zwykle mam regularne cykle ok 28 dni, ale nie mniej. Jakie jest ryzyko pojawienia się ciąży.
ponad rok temu

Witam serdecznie. Najprawdopodobniej 7dzień cyklu przy regularnym 28dniowym cyklu jest dniem niepłodnym. Jednak nie mogę tego potwierdzić na sto procent a tym samym nie można wykluczyć ciąży. Zawsze minimalne szansa istnieje.