Zwalczanie chorób przez organizm

Witam. Moja mama ma 75 lat i jest b. słaba, organizm nie zwalcza zapalenia oskrzeli itp infekcji gorączką, wręcz przeciwnie-ciepłota ciała to 35 st.C, a i tak się poci. Leczy się na nadciśnienie, bierze leki antydepresyjne na bezsenność- poprawy nie widać. Ma drżenia- początki Parkinsona. Badania krwi, moczu,TK głowy, RTG płuc, EKG nic nie wykazało.TSH -w normach (O,873 mlU/L) FT4 1,54 ng?dl, ale P/CIAŁA ANTY TPO są dużo powyżej normy 76,90 IU/ml. Nie wiem co robić, gdzie i jak dalej ją leczyć??

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany poziom fT4 jest prawidłowy. Podwyższony poziom p/ciał antyTPO sugeruję skonsultować ze specjalistą endokrynologiem. Ze względu na pozostałe objawy Pani mamę powinien ocenić lekarz POZ, który zbierze wywiad, zbada oraz ew. skieruje na badania dodatkowe lub do właściwego specjalisty.